אטרקציות לבת מצווהאירוע בת מצווה, שכבר מזמן הפך לבת מצווש, הוא סיבה למסיבה ועוד איזו מסיבה, לא סתם משהו שגרתי שכולם (כבר לא) עושים, אלא אירוע אטרקטיבי ואינטארקטיבי, שכן בת מצווה ללא אטרקצייה זה כמו הופעה בלי זמר, כמו חתונה ללא דיג'יי, בקיצור, די יבשושי ולא מזמין במיוחד ולכן, רוב המאמץ בבת המצווה מופנה לאטרקציות לאירוע ומה כדאי לבחור שכל האורחים יהנו ובעיקר הצעירים שבחבורה וכלת בת המצווה שהלא לשם כך מתכנס האירוע. א מה האפשרויות שלנו? הנה כמה מהן.

קליפ ובוק לאירוע

אחת האטרקציות הכי שגרתיות ובכל זאת עדיין מיוחדות הן עריכת קלים ובוק לאירוע. את הקליפ עורכים באולפן מקצועי עם פיתוח קול מקצועי והופעה לכל דבר ועניין וזאת מזכרת מדהימה ואולי אפילו כזאת שתפתח דלתות למחוזות השירה בהמשך. את הבוק מומלץ לעשות אצל צלם מקצועי שידע לביים את התמונות ולהוציא מהחוגגת את כל היופי שבה מכל כיוון אפשרי ובכל מיקום שיתאים לה להצטלם בו. גם זה, מיותר לציין, מזכרת נפלאה להמשך. את הבוק ניתן להציב בכניסה לאולם השמחות ואת הקליפ להקרין ברקע לאורחים.

מצגת לבת המצווה

ואם כבר להראות משהו לאורחים אז מצגת לבת מצווה היא הדבר המרכזי שיכול לרוץ לאורך כל האירוע ובה תמונות משחר ילדותה וינקותה ועד הגיעה למצוות. מצגת ששוזרת את כל הרגעים היפים בחייה של החוגגת לאורך שניים עשר שנותיה. המצגת יכולה להיות מורכבת הן מתמנות סטילס והן מקבצי וידאו שנאגרו לאורך השנים. אם יש באפשרותכם להכין את המצגת לבד, תוכלו לערות אותה בזמנכם החופשי ולסגור אותה אפילו דקה לפני האירוע עם תמונות עדכניות ביותר, ברם, אם תערכו את המצגת אצל איש מקצוע, תקבלו עבודה אומנתית. טיפ חשוב לפני עריכת המצגת – תשתדלו להימנע מתמונות מביכות.

השכרת חברת הפקה

הורים רבים מתקשים לבנות את הערב מתחילתו ועוד סופו ורוצים בסך הכל להגיע עם החוגגת, להפתיע אותה ולהנות במקום לשבור את הראש ברעיונות כאלה ואחרים ולנסות להמציא את הגלגל מחדש. אי לכך, ישנן חברות הפקה רבות אשר מומחיותן היא הפקת אירועים בכלל והפקות בת מצווה בפרט. חברתת הפקה תשב עם החוגגת ובני משפחתה ותבנה תוכנית מיוחדת וייחודית, המתאימה רק לה ולתחביבים שהיא אוהבת, כך שהאירוע שלה לא ייראה כמו האירוע של החברות שלה ויאפיין אך ורק אותה. החל מההכנות של לפני האירוע, הכניסה המרשימה למתחם האירוע, לוח הזמנים של האירוע, קטעים אומנותיים לפי הצורך, ריקודים, סום האירוע ואפילו תבחר עבורה את אנשי המקצוע שיעמלו על האירוע כגון: מקום, אוכל, דיג'יי ועוד. האפשרות הזאת נראית לכאורה יקרה, אך בשורה התחתונה, יכול להיות שהיא אפילו תחסוך לכם הרבה כסף וזמן מאשר האפשרות של לתכנן ולבנות את האירוע לבדכם