גני חיות פינות חי קופונים

גני חיות – פינות חי וליטוף

קמים בבוקר, רוצים לצאת קצת אל הטבע, להתחבר אל החי, מה טוב יותר מאשר לנסוע אל אחת מפינות החי או לבקר באחד מגני החיות הפזורים ברחבי הארץ.

ביקור בפינת חי, או בגן חיות הוא רעיון מעולה, בייחוד למשפחות המעוניינות לאפשר לילדים להתחבר אל החי. פינות חי השונות והרבות הנמצאות ברחבי הארץ מאפשרות למבקרים להאכיל חלק מבעלי החיים ואף ללטף אותם, להרים ארנבות, שרקנים, צבים... להאכיל, ללטף ולהינות איתם. תורם לקשר וחיבור בין המבקרים לחיות ובנוסף מהווה מקור אטרקציה מיוחד לילדים בכל הגילאים. 
 
בעבר, מטרתם העיקרית של גני החיות היתה בידור האדם, כיום נוספו מטרות שחלקן מרחיבות את תחומי הדעת של המבקרים. כמו הגלגול של העופות מהביצה ועד עוף בוגר, ישנן פינות חי שהמבקרים עוברים בין התחנות השונות של ההתבגרות של העוף, לעיתים מוצע למבקרים הצעירים מבינינו פינת יצירה בנושא.

כיום ניתן לראות בגני החיות השונים בעלי חיים שנכחדו שאודותם אנחנו יודעים רק מהספרים, כמו דינוזאורים וכו' עופות הנתונים בסכנת הכחדה, זוחלים שלא קיימים בארץ.

גני החיות ופינות הליטוף קיימים מהדרום ועד הצפון, ההיצע רב וקשה לבחור.
לכן, אנחנו בחברת תפוז, ריכזנו עבורכם את גני החיות ופינות החי הנמצאים ברחבי הארץ,על מנת להקל עליכם את החיפוש. כל שתצטרכו להחליט זה לגבי האיזור המועדף עליכם מבחינת האטרקציה, לקרוא מה כל אתר מציע, לבדוק זמני פתיחה של האתר, מחירי כניסה ומה האתר מציע – ולהחליט.

רצוי להתקשר לפני ההגעה על מנת לוודא פעילות באתר. בנוסף, אפשר לשלב עוד אתר ביום הכיף שאתם עם המשפחה, על מנת ליצור יום כיף אמיתי. תפוז קופונים מאחלים לכם המבקרים יום של כיף, ליטוף והנאה.