טיולי טרקטורונים וג'יפים – אטרקציה למשפחות, לקבוצות ולבודדים

טיולי טרקטורונים  וג'יפים – אטרקציה למשפחות, לקבוצות ולבודדים

רוצים לצאת ליום קסום, מלא אקשן ואדרנלין על גביי טרקטורון , אבל אתם – עדיין לא החלטתם להיכן לנסוע ואיפה אפשר למצוא סוג כזה של אטרקציה? דרכנו, דרך תפוז קופונים תוכלו לבחור את אחד מטיולי הטרקטורונים, כי אצלנו במלאי יש רק את המיטב. בואו ונספר לכם על טיולי טרקטורונים.

 
בשנים האחרונות, טיולי טרקטורונים וג'יפים נעשו מאוד אופנתיים ופופולאריים והם מתבצעים בכל רחבי הארץ. ולמה?
טיולי טרקטורונים משלבים בתוכם כמה סיבות טובות, שבזכותם הטיולים האלו מועדפים על בילוי אחר. בנסיעה על גביי טרקטורון הטבע פרוש לפנינו, הרוח מבדרת את שיערנו, הנגישות של כלי הרכב הקטנים גדולה למקומות שמכונית לא תמיד יכולה להגיע, בתוספת אדרנלין ואקשן עקב תנאי שטח לא תמיד מישוריים אלא הרריים, עם ירידות תלולות ועליות חדות, כל זה ובנוסף בכלי רכב זה אסור לנסוע בעיר, לכן הם ייחודיים לכפר ולמושב ואף ניתן במהלך טיול הטרקטורונים לשלב טיול רגלי.

 
חשוב לציין, רכיבה על גביי טרקטורון מתאימה לילדים ומבוגרים, לילדים מגיל 7 ומעלה וכמובן- בליווי מבוגר.
בעלי רישיון 02 רשאים לשכור טרקטורון מהחברות השונות המוצעות באתרנו ולהרכיב בן אדם נוסף מאחוריו לתור את האזור, למי שאין רישיון נהיגה, ישנה אפשרות להשתתף בטיול טרקטורונים בליווי מדריך.

 

טרקטורון הוא כלי רכב קטן וקל, בעל גלגלים גדולים, המיועד לנסיעה של אדם אחד או שניים, מותאם לנהיגה בדרכי שטח, מגיע לכל המקומות שרכב פרטי לא יכול להגיע, הנהיגה בטרקטורון חייבת להיות בצורה זהירה למרות היותו רכב שטח, שכן הוא יכול להתהפך.

 

טיולי ג'יפים וטרקטורונים נמצאים בכל רחבי הארץ, מהצפון הירוק ועד הדרום רחב הידיים. מגוון הטיולים המוצעים בחברות השונות בדר"כ משעה שעתיים ועד ימים. טיול קצר או ארוך למשך ימים הכולל ארוחות ולינת שטח. אורך ורמת המסלולים המוצעים תלוי ומותאם לאופי הלקוח, קבוצה וכמובן תלוי בתנאי השטח בכל אזור ואזור.

 

בטיולי הטרקטורונים השונים, צוות מדריכים מנוסה, מקצועי ומיומן, בעל ניסיון וותק, שיספרו לכם על הווי המקומות השונים במהלך הטיול, ינווטו את המסלול וייקחו אתכם למקומות מיוחדים ומובחרים. חוק חשוב- לפני בחירת החברה בידקו ושאלו כמה זמן החברה קיימת, קבלו המלצות מחברים ומאנשים שהשתמשו בשירותיה לפני כן. בבואכם לחברה לפני צאתכם לטיול, התייעצו והחליטו ביחד על אורך המסלול וקושי המסלול, כדי למנוע אכזבות ותסכולים אחרי ובמהלך הטיול.

 

טיולי טרקטורונים  הן אחת האטרקציות המבוקשות והמועדפות על הישראלים כיום.
ישנן חברות רבות המציעות שירותים כאלו. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאחד מאתרי הטרקטורונים בתפוז קופונים ,
לקרוא עליהם ולהחליט מי החברה מתאימה לכם ביותר, מבחינת המיקום ומה היא מציעה. היכנסו לטרקטורונים וג'יפים והדפיסו קופוני הנחה

לכן, אם אתם מחפשים טיולי טרקטורונים אצלנו תמצאו את התשובה.
חופשה נעימה ומלאת אדרנלין.
בהצלחה, ומקווים שתמצאו את טיול הטרקטורונים המתאים לכם.