טיולי סוסים – אטרקציה לכל המשפחה

טיולי סוסים – אטרקציה לכל המשפחה

מחפשים להתחבר אל הטבע? רוצים לגעת ולחוש באוויר הצלול עם הפריחות והנופים המדהימים?
טיול על גבו של סוס, הינו מתכון מנצח בין יציאה לחופשה בחיק הטבע הגורמת לנפש רוגע ושלווה לבין ריגוש ואדרנלין שברכיבה עצמה. חוות רבות בארץ מגדלות סוסים מאולפים, איתם עובד צוות מיומן ומקצועי המציע לנופשים טיולי סוסים . ישנן חוות רבות בארץ המציעות טיולי סוסים וקשה מאוד להחליט, לאיזו חווה להגיע.
 
 
לכן, באתר תפוז קופונים  חשבנו עליכם הנופשים והמטיילים, ריכזנו עבורכם חוות סוסים שונות בכל איזורי הארץ המציעות טיולי סוסים לכל דורש. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתרים המומלצים שלנו, לקרוא על החוות השונות, לבדוק מה כל חווה מציעה, כמובן לא לשכוח לגביי ביטוח ומיומנות הצוות, שעות וימי פעילות. לאחר מכן תוכלו ליצור קשר עם החוות השונות ולהחליט היכן לבלות.

אנחנו עושים עבורכם באתר תפוז קופונים השוואות, מעדכנים ימים ושעות פעילות, כותבים מה כל חווה מציעה-  עליכם לקרוא, להשוות ולהחליט. טיולי הסוסים בחוות השונות הם משעה ועד ימים. ברובן, ניתן לשלב ארוחות שטח, עצירות לתה/קפה בחיק הטבע. טיולי סוסים נערכים בתוך שטחים חקלאיים, בינות עצים ובנוף מהמם, מהצפון ועד הדרום.

טיולי סוסים מתאימים ליחידים, זוגות, משפחות, קבוצות ועוד. רמת הטיולים משתנה בהתאם להרכב ולרצון הקבוצה.
לפני תחילת כל טיול, הקבוצה / המשפחה מקבלים הסבר לגבי בטיחות הרכיבה, מקבלים קסדה וקדימה... עולים על הסוס. החוות השונות מציעות טיולי ספארי (לילה) בו ניתן לצפות בחיות הבר, חלקן מציעות טיול סוסים על כרכרה.

בנוסף, ישנן חוות המציעות טיולי סוסים ארוכים הנמשכים מספר ימים, עם לינה וארוחות שטח. בחוות סוסים רבות, מציעים לכם הלקוחות שיעורי רכיבה ורכיבה טיפולית.רוב החוות מציעות לכם בנוסף לטיולי סוסים, אטרקציות נוספות שכדאי גם עליהן לחשוב ולקחת בחשבון, כמו סדנא מיוחדת, ארוחות מיוחדות ועוד כיד הדמיון...

ניתן לתכנן עם צוות החווה הצעות נישואין, לחגוג יום נישואין באווירה רומנטית קצת אחרת מהמקובל, לחגוג ימי הולדת ועוד. רכיבה על סוס היא פעילות מיוחדת ומתאימה לכולם.
תחשבו על זה, כאשר תתכננו חופשה עם המשפחה. חופשה נעימה, שלכם ובשבילכם, תפוז קופונים עם טיול סוסים.