מתנות לאירועים שניתן לחלק במהלך האירוע

הגיעה התקופה והנכם מתכננים אירוע, בין אם האירוע הינו אירוע לציון יום מיוחד או פשוט מפגש חביב עם אנשים אשר לא הצלחתם פשוט להיפגש איתם תקופה ארוכה (כמו מפגש עם אנשים מהצבא, לימודים ועוד...) והנכם מתכננים אירוע איכותי וחביב, אך הנכם גם רוצים לקחת את הצעד הבא ולפנק עד כמה שניתן – החלטתם לחלק מתנות לאורחים במהלך האירוע. חלוקת מתנות לאורחים במהלך האירוע הינה מסורת מקובלת אך שלא ממשים דיה, ולכן לעתים גם קשה מאד להחליט על מה באמת ניתן לחלק לאורחים, וזאת בעיה לא פשוטה. אך אנו רוצים להציע לכם כמה טיפים ורעיונות לגבי חלוקת מתנות לאורחים במהלך האירוע, נתחיל עם כמה טיפים.

דברים שמומלץ לדעת.
*נסו לחלק מתנה אשר תתאים לקונספט האירוע עצמו, זה יכול להקנות ערך רב יותר למתנה ולהראות חשיבה יותר מעמיקה לגבי שיקולכם.
*השתדלו לא לחלק מתנות גדולות, אל תשכחו שהאורחים עדיין יצטרכו לשאת את המתנה הזו במהלך כל האירוע.
*התחשבו באוכלוסיה אשר מגיעה, אם טווח הגילאים משתנה רבות אז מומלץ להביא מתנות שונות לילדים ולמבוגרים. לחתונה עם הרבה צעירים שנערכת באולם אירועים יש צצורך במתנות שונות מאשר במסיבת יום הולדת 50 או 60.

וכעת נציג בפניכם כמה רעיונות מגניבים ויצירתיים למתנות אשר ניתן לחלק לאורחים במהלך האירוע:

עציצים.
עציצים קטנים הינם אופציה נהדרת, הם יפים, כל אחד יכול למצוא את המקום לשים אותם בביתו. עציצי קקטוס קטנים, תבלינים ועוד יכולים להוות מתנה נהדרת לאורחים. מתנה זו מומלץ לחלק אמנם בסוף האירוע, מומלץ לסדר את העציצים על שולחן עם שמו של כל מוזמן בכדי שהאורחים לא יצטרכו להיסחב עם עציץ תבלינים במהלך האירוע, הנסו גם להקנות אופציה לאנשים בעלי אלרגיות ולאפשר כמה עציצים עם צמחים אשר לא מפיצים אלרגנים.

צנצנת מתוקים.

נדיר למצוא את האדם אשר לא ימצא שימוש לצנצנת קטנה אשר מכילה מגוון רחב של מאכלים מתוקים ונחמדים. ניתן לרכוש צנצנות קטנות מעוצבות במגוון חנויות עיצוב או כלי בית ולאחר מכן למלאם באופן אסטתי בשוקולד וסוכריות שונות. היתרון הגדול במתנה זו היא כי היא מתאימה לילדים ומבוגרים כאחד, אבל רגע... למה דווקא מתוקים? בעצם.

צנצנות זה מדליק בכללי.
ניתן למלא את הצנצנות במגוון רחב של פריטים, החל מסבונים קטנים, ריחניים ואפילו עד לאגוזים, צנצנת מעוצבת עם משהו שימושי בתוכה הינה מתנה מגניבה.

קמעות שונים.
מחזיקי מפתחות, אבנים ועוד, הינם מתנות אשר חלק מן האורחים ישמחו לקבל ואין בהם פסול. מומלץ אך להסב את תשומת לבכם שוב לטיפ שבו מומלץ כי תשמרו על הקונספט של האירוע במתנה עצמה.